Заняття з охорони праці. 22.01.2019

/Files/images/IMG_20190122_132352.jpg /Files/images/IMG_20190122_132454.jpg

Міський семінар - навчання голів профспілок.

Знання своїх прав – свобода до дій

/Files/images/DSCN4440.jpg

7 грудня 2018 року на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста з теми «Я маю право! Членам Профспілки надійний та ефективний захист». У підготовці до семінару використані матеріали, надані обкомом Профспілки та Кривоозерською районною організацією Профспілки працівників освіти.

Відкриваючи захід, голова міської організації Профспілки працівників освіти Сисоєва І.В. зазначила, що метою даного семінару є надання профспілковим активістам правової допомоги у питаннях, пов’язаних із забезпеченням статутної діяльності, захистом їх прав та оскарженням неправомірних дій роботодавців; сприяння використанню всіх наданих законодавством можливостей для усунення трудових порушень щодо спілчан.

Навчання відбувалося замодульною методикою з проведенням тестування та обговоренням правових ситуацій.

Учасники семінару попрацювали активно та згуртовано, відзначаючи актуальність питань, що розглядалися.

Отже, організоване таким чином навчання сприяє не тільки наданню його учасникам правових знань і умінь орієнтуватися у постійно зростаючому потоці інформації, а ще й дає можливість поспілкуватися, попрацювати в колективі, бути готовим до пошуку правильних рішень у різних робочих ситуаціях. Усі учасники семінару одержали методичні рекомендації з правових питань.

Звіт директора 2018

/Files/images/IMG_0083б.JPG

/Files/images/IMG_0083г.jpg

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 371

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.